Avastage Arlingtoni poliitiline minevik

Arlingtoni “väike suur linn” on USA Virginia osariigi maakond. Arlington asub otse Potomaci jõe vastas Washingtonist läänes ning on ideaalse asukohaga linn, mis on ideaalne sihtkoht Ameerika poliitilise ajaloo ja traditsioonidega läbi imbunud puhkuse veetmiseks.

Kuigi see on USA väikseim omavalitsuslik maakond, on see koduks mõnele riigi kuulsamatele mälestusmärkidele ja ajaloolistele paikadele. Arlingtonis asuvad Washingtoni riiklik lennujaam, Pentagon, USA merejalaväe sõjamemoriaal ja õhujõudude memoriaal.

Falls Churchi ja Alexandria linnadega piirnev Arlington on mitmekesine linnalinn, mis on täis maailmatasemel söögikohti, ostlemist ja ööelu, pakkudes ajalugu, kultuuri ja meelelahutust kõigile.

1. USA merejalaväe sõjamemoriaal

See vapustav pronksist 78 jala pikkune kuju tekitab 6800 sõduri emotsioone, kes hukkusid Teise maailmasõja ajal. Need vaprad noormehed surid, püüdes vallutada väikest Jaapani saart Iwo Jima ja neid mäletatakse ameeriklaste südames tänaseni. See sõjamemoriaal sümboliseerib Ameerika lugupidamist USA merejalaväe austatud surnute vastu ja seda peab nägema, kui ainult selle ainulaadse ilu imetlemiseks.

2. Arlingtoni ajaloomuuseum

Arlingtoni ajaloomuuseum kuulub ajaloolisele ühiskonnale ja seda haldab ning seda peab kindlasti nägema, kui soovite kogeda Arlingtoni ajaloo tõelisi sügavusi. Muuseum asub Pentagon City ja Crystal City Metroraili jaamade lähedal, mistõttu on seda lihtne leida.

Muuseum asub Arlingtoni maakonna vanimas koolihoones ja nüüdseks on sellest saanud Virginia osariigi ajalooline maamärk, mis on kantud riiklikusse ajalooliste paikade registrisse. See muuseum, mis on täis põnevaid esemeid, on lihtsalt kohustuslik vaatamine, kui ajalugu on see, mida otsite.

3. Theodore Roosevelti saare park

Võtke uuesti ühendust loodusega ja külastage Theodore Roosevelti saare parki, et teid suunata maailma, mis pakub elu lihtsaid naudinguid. Nautige perepiknikku pargis, mis on sobiv mälestusmärk vabaõhumehele, looduseuurijale ja visionäärile, kes oli USA 26. president.

Saar on avatud iga päev koidikust õhtuhämaruseni ja on hõlpsasti ligipääsetav George Washingtoni memoriaalpargi põhjapoolsetelt radadelt. Sellel teelõigul on ka mõned muud põnevad paigad, sealhulgas Arlingtoni maja, Bell Haveni park ja jahisadam, Clara Bartoni riiklik ajalooline linn ning USA merejalaväe sõjamemoriaal.

4. Ameerika kunstimuuseum

Kõigile nendele kunstifanaatikutele ei saa Ameerika kunstimuuseumist küllalt. Muuseum paneb erilist rõhku Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonna kaasaegsele ja kaasaegsele kunstile, kus on üle 2000 eseme, mis kutsuvad muuseumi koduks. Siinne kunst ulatub maalidest, skulptuuridest, trükistest, joonistustest ja fotodest, pakkudes mitmekesist kunstivalikut, mis hoiab kõik fanaatikud õnnelikud.

Muuseumi ainulaadne kogu aitab säilitada ainulaadset visuaalset ja kirjalikku ülestähendust Ameerika kunstnike kunstisaavutustest ja nende panusest maailma kunsti. See on tõeliselt maagiline koht, mida külastada ja te ei lahku pettunult.